PS Lounge

PS Lounge ilk olarak 2014 yılında Bodrum Yalıkavak Marina’da PS Lounge-Bodrum olarak başladık faaliyetlerimize. Gösterdiğimiz hızlı gelişim ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda aldığımız olumlu eleştirilerin heyecanı ve desteğiyle kısa sürede sektöre 2.adımımızı da attık. Marka değerimizi arttırmak ve daha fazla kişiye ulaşmak için, doğru lokasyonu bulduktan ve doğru ekibi kurduktan sonra ferah bir mimariye sahip PS-Lounge Etiler’i hizmete açtık.

Minimal modernliğin içinde etnik çizgiden esintiler taşıyan PS-Lounge konseptimiz, masif ahşap ve taş kaplamalardan oluşan kemer biçimindeki gösterişli girişi ile Misafirleri karşılamaktadır. Bahçe ve iç mekan birleştirilerek oluşturulan tek mekan olgusu, beraberinde kullanılan malzeme ve renk diyalogları misafirlere sıcak ve huzurlu Bir alan sunarken, açılır kapanır Rolling roof yapılandırması, günün her anında kullanıcı konforu ve mekan dekorasyonuna bütünlük sağlamaktadır. Geçmişten esinlenerek günümüze yansıtılan formlarıyla beraber, tamamı el işçiliği olan nargile ünitelerimizin camekanda sergileniş şekli konsepte zenginlik getirmekte, Gün ışığında mimarisini tüm doğallığıyla sergileyen mekanımız, akşam saatleri için tasarlanan aydınlatmaların ambiyansıyla misafirlere daha sıcak samimi ve rahatlık hissi Vermektedir.

Her biri aşamalı denemeler ve uzun mülakatlar sonucunda titizlikle seçilen PS Lounge mutfak ekibinin, bireysel tecrübelerini ortak bir havuzda toplamasıyla Meydana gelen dünya mutfağı lezzetlerimizin yanı sıra, konseptin kalbi olan ve bünyemize ait bakır ve cam ustalarımıza özel olarak tasarlattığımız %100 el işçiliği Nargilelerimiz, Azeri nargilecilerimizin kendi teknikleriyle, tamamı ithal tütünlerden hazırlanmakta ve uzun soluklu bir keyif için misafirlere sunulmaktadır. Günün her saatinde şehrin göbeğinde dünya mutfağından lezzetler tatmak ve bu lezzetleri keyifli bir nargile sunumu ile taçlandırmak isteyen tüm değerli misafirleri Ps Lounge Etiler’e bekliyoruz.